OpenView

openview

Her ölçekte ve farklı sektörlerdeki şirketlere; verilerini hızlı, güvenilir ve ekonomik yöntemlerle bilgiye dönüştürmelerini ve bu sayade etkinliklerini arttırmalarını sağlayacak yazılım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. 2007 yılının son çeyreğinde piyasaya sunulan Analyzer İş Zekası Ürünleri, bugüne kadar; Çeşitli ERP yazılımlarını kullanan firmaları; Türkiye genelinde yüzelliden fazla firmayı «İş Zekası» ile tanıştırmıştır. Bu süreçte sırasıyla SQL Server 2005 ve SQL Server 2008 R2 sürümlerinde bulunan SSAS (Analysis Services) ve SSRS (Reporting Services) servislerini, basit arayüzü sayesinde kompakt bir şekilde, son kullanıcının hizmetine sunmuştur.

SQL Server 2012 BI sürümünün piyasaya sunulmasını takiben, 2012 yılının son çeyreğinde ürün ailesine «veri keşif aracı» işlevine
sahip, «point to click» yaklaşımlı, yeni bir üye eklenmiştir.

 

Bir yeni nesil self-servis iş zekası uygulamasıdır. İlk ve tek Türk yapımı veri keşif ve dashboarding yazılımıdır.

Tüm kurumsal iş yazılımları ile çalışır.

İnsan beyni gibi işler:
Aranan hızlı bulunur. Hatta gözden kaçan noktaların bile görülmesini sağlar.

Basit ve kolay kullanım:
Veri ile, bilgi ihtiyacı olan arasında hiç bir engel kalmaz.

Yüksek performanslı ve hevesli:
Arkasındaki yazılım teknolojisi ve mimarisi ile her an sorulara cevap vermeye hazırdır. Milyonlarca satırlık veriler bile hiçbir zaman ve performans kayıbı olmadan, anlamlı bir şekilde görüntülenebilir.

İşlevsel görsellik:
Geo duyarlı haritası,kadran, grafik seçenekleri bol çizelgeleri ve basit tablo nesneleri ile yüksek seviyede işlevsellikte görsellik sağlar.

Özel raporların kolayca tasarlanabilmesi:
Rapor tasarım arayüzü ile şirketin kendi işletmesine has raporlar (satış, stok, performans, üretim, muhasebe, yönetim raporları vs.) kolayca hazırlanabilir.

Birden fazla veri kaynağından veri çekebilme:

Bankaların ftp sistemleri, şirket içi Excel dosyaları, farklı uygulamalara ait veritabanları gibi değişik kaynaklardan alınan veriler, OpenView ile tek noktada toplanıp konsolide edilerek, dağınık verilerden tasarlanması zor raporlar elde edilebilir.

Yerli olma avantajı:

Maliyet düşer, merkeze iletilen çeşitli taleplere hızlı dönüş ve yerinde hizmet desteği sağlanır.

Windows + Web arayüz (WPF + Silverlight)

Sürükle – bırak işlevselliği

Point to Click işlevselliği

Çoklu Seçim, Çoklu Gösterim

What-If analizi

Sadece satır bazlı değil, sütun bazlı güvenlik.